Sanseiu – Yazar

Merhaba değerli okur dostlarım, Sanseiu sizi en içten dilekleriyle selamlar.

Bendeniz, kendini noveller yazmaya çalışan bir acemi olarak tanımlayan ve sitemizdeki üç serinin yaratıcısı olan kişiyim.

Neden Engin Tandoğan değil de Sanseiu derseniz, fantastik temalı uzun öyküler yazarken bu ismi kullanmak hoşuma gidiyor. Her ne kadar asit yağmuru gibi ortalığı kasıp kavuramasam da, ufaktan gürlemeye çalışıyorum.

Bir buçuk yıl önce aktif olarak yazmaya başladım ve sonucunda şu anda yaptığım tek iş yazmak. An itibariyle üç seri ile huzurlarınızda olsam da, ilerleyen zamanlar da daha değişik temalara sahip öykülerle de beraber olacağız.

Lafı çok uzatmadan, en iyisi size yazdığım serileri tanıtayım.

Altı Medeniyetin Dünyası

İlk iki cildi tamamlanan seride, dünyada erkek olarak ölüp, fantastik bir âlemde kadın ork olarak uyanan Nafız ve etrafında gelişen olayları izliyoruz.

Dünyaya geldiği yeni kabilesinde yaşadıklarıyla başlayan çözülme, Ork Stepleri’nin üzeri örtülmüş tarihini açığa çıkaracak.

Dostu Alyon ile gittikleri Vahşi Bataklık Kıtasındaysa, zulme dur diyecekler.

Sizde, kalabalık karakterlere sahip ve inişli çıkışlı olay örgüsünü barındıran novelleri seviyorsanız, yeriniz burası.

Cehennem Online

Max, Rimel, Şükrücük ve Toraman; kıyametin kopmasından hemen önce yaptıkları bir hatanın birbirine sürüklediği dört kişi.

Cehenneme düşmüşlerdi ama bu her şeyin sonu muydu?

Bir parti oluşturarak kurtuluşlarını arayan dört kişinin, bu soruya cevabı hayırdı.

Kıyametten önceki dünyanın tortuları tarafından kuşatılmış kahramanlarımız, yollarını kanla açmak zorunda kalıyorlar.

Siz de ekibimizin maceralarına katılmak ister misiniz?

Aslında bir kullanıcı yorumu seriyi en iyi özetleyen ifadeleri içeriyor, bunu sizinle de paylaşmak istiyorum;

“Komedinin bolca olduğu, aksiyondan kafayı bulacağınız, bol savaşlı, stratejili, içinde siyaset bulunduran; ara ara gerilim içinde tırnaklarınızı yemenize sebep olacak muhteşem bir seri. ”Safer safer

Mirasçı – Sanseiu

Yazarınızın yetişimci dünyasına adım attığı öykü, ilk olarak sitemizde sizlerle buluştu. Kendi halinde ve birçok açıdan yetersiz küçük bir çocuğun, dünyanın en büyük sırrına ortak olmasını kaçırmayın.

Kahramanımız Malcom (Mel), herkesin aksi istikamette ilerler ama gelin görün ki yine de diğer gelişimcilerle karşı karşıya gelmekten kaçamaz.

“On ömür, on hayat

Onu bir araya getirecek.

Onun sayesinde

Kehanet gerçekleşecek”

Sanseiu