Bağış Sistemi Hakkında

Selamlar, Değerli Okur Dostlarım

Bu satırları size, sitemize yeni eklenen Bağış bölümünü tanıtmak için yazıyorum. Nereden çıktı şimdi bu derseniz kısaca açıklamaya çalışayım.

Sitenin ve benim yazma konusundaki devamlılığımın sürmesi için bir destek olması adına bu fikri düşündüm. Novelturkiye’ yi açtığımdan beri birçok arkadaş çeşitli kanallardan bağış yapmak istediklerini söylemelerine rağmen, biraz benim inadım nedeniyle Bağış bölümü açmamıştım.

Kafamdaki düşünce bu geliri reklamlarla sağlamaktı ama beş aylık süreçte asgari ücretin yedide biri bile olmayan bir rakam toplanınca, bir kez daha bu şıkkı düşünmeye başladım.

Biliyorsunuz, yazdığım üç seriyi 30 luk bölümler halinde önden okuma hakkı olarak satma fikrine sıcak bakmıyorum. Genele bir mesaj vermek, düşünce ve hayallerimi genelle paylaşıyor olma hissi beni mutlu ettiğinden başka bir aktivite düşündüm.

Aylık olarak toplanan bağış miktarına göre yazdığım üç seriden toplu bölüm yayınlayacağım, böylece herkes küçük de olsa katkı sağlayarak hep beraber daha fazla bölüm okuma şansına erişebilecek.

Son olarak şunu söylemek istiyorum, of bu da nerede çıktı diye bir düşünce aklınıza gelirse sizin için ayda 28 bölüm yayınladığım aklınıza gelsin lütfen. Bağış miktarına göre belirlediğim toplu bölüm sayılarını aşağıda paylaşıyorum.

Sevgiyle Kalın

Sanseiu

Bir aylık süre için geçerlidir, rakam her ayın başında sıfırlanır.

Toplam miktar 500 tl olduğunda Üç seriden 2 şer bölüm

Toplam miktar 1000 tl olduğunda Üç seriden 3 er bölüm

Toplam miktar 1500 tl olduğunda Üç seriden 4 er bölüm

Toplam miktar 2000 tl olduğunda Üç seriden 5 er bölüm

500 tl ve katlarında toplu bölüm sayısı 1 adet artarak devam edecektir.

Toplanan bağış miktarını Discord üzerindeki bağış kanalından güncel olarak takip edebilirsiniz.